APELDOORN - VV Nunspeet heeft ook zijn derde poulewedstrijd in de KNVB-districtsbeker in winst weten om te zetten. Op bezoek bij Robur et Velocitas zegevierde de ploeg van trainer Gert Jan Karsten met 1-3.


Voorafgaand aan het duel in Apeldoorn was V Nunspeet al zeker van de volgende ronde, maar met het oog op de competitie die zaterdag van start gaat, wilde men zich nog wel van zijn beste kant laten zien.

Namens de gasten was Marijn Haze in de eerste helft tweemaal trefzeker, namelijk in de 31e minuut en 44e minuut. Tussendoor maakte de thuisploeg gelijk.

Kort na de rust tekende Joep Banse voor de 1-3 waarna Nunspeet het duel gecontroleerd kon uitspelen en zich kan richten op de erste competitiewedstrijd in de tweede klasse. VV Nunspeet speelt dan een uitduel bij VV Harskamp.