HULSHORST – Op de A28 bij Hulshorst heeft dinsdagavond een ongeval plaatsgevonden waarbij een personenauto en een vrachtwagen betrokken waren.
Bij het ongeval raakte niemand gewond.
Rond 22.03 uur werden meerdere politie-eenheden en de brandweer van Nunspeet opgeroepen voor het incident ter hoogte van hectometerpaal 61,9, aan de linkerzijde van de A28.
Volgens de politie kreeg de bestuurder van een personenauto te maken met aquaplaning. Door het vele water op het wegdek verloor de automobilist de macht over het stuur, waarna de auto tegen een vrachtwagen botste.
De vrachtwagen liep daarbij nauwelijks schade op. De chauffeur kon na het ongeval zijn weg vervolgen.
Bij het ongeval raakte niemand gewond. De politie laat daarnaast weten dat bij geen van de betrokken bestuurders sprake was van rijden onder invloed.
Het ongeval vond plaats tijdens regenachtig weer. De politie benadrukt daarmee opnieuw het belang van het aanpassen van de snelheid en het houden van voldoende afstand bij natte omstandigheden.
--

16.7 ℃











































