Zowel zaterdagavond als maandagochtend ging het mis in dezelfde straat, waarbij grote hoeveelheden water op straat terechtkwamen. Bij het tweede lek ontstond zelfs een sinkhole.
Zaterdagavond sprong de waterleiding, waardoor de Vackenordestraat en omliggende straten compleet blank kwamen te staan. Waterbedrijf Vitens werd opgeroepen en wist het lek te dichten.
Maandagochtend was het opnieuw raak. Op korte afstand van de eerdere lekkage sprong een waterleiding opnieuw. Ditmaal was de situatie dusdanig ernstig dat er een sinkhole ontstond in de straat.
Verouderde leidingen
Volgens Vitens zijn de problemen het gevolg van verouderde leidingen. Het tweede lek is inmiddels eveneens gerepareerd.
Voor bewoners en omwonenden is er nog wel een aandachtspunt. Mocht er na de werkzaamheden nog bruin water uit de kraan komen, dan adviseert Vitens om de kraan enige tijd te laten doorlopen totdat het water weer helder is.

14.2 ℃













































